Showing all 3 results

Mitaca kohvimasin m1
143.00

Kompaktne espressomasin

Minimalistliku ning elegantse disainiga uus Mitaca m1 on kompaktne ning  mugav.

Masinal on energiasäästlik standby programm, lisaks millele saab kohvimasinale mälusse programmeerida kaks erinevat kohvikogust, et Teile meelepärane kohv alati hetkega valmiks.

Tähelepanelikkus detailide osas ning espresso kvaliteet Mitaca m1 kohvimasinaga on suurepärane näide Illycaffè ning Mitaca koostöö tulemusest.

177.00

Suure veepaagiga kompaktne espressomasin

Minimalistliku ning elegantse disainiga Mitaca m9. Kapslitega kohvimasin, mis on kompaktne ning mida on lihtne kasutada.
Signeeritud Bonetto Design poolt, mis on ajalooline Itaalia disaini bränd.
Alumiiniumist lisad rõhutavad masina mustade osade läiget.

Kohvimasinal on energiasäästlik standby programm, lisaks millele saab kohvimasinale mälusse programmeerida kaks erinevat kohvikogust, et Teile meelepärane kohv alati hetkega valmiks.

Tähelepanelikkus detailide osas ning espresso kvaliteet Mitaca m9 kohvimasinaga on suurepärane näide illycaffè ning Mitaca koostöö tulemusest.

272.00

Tassisoojendajaga espressomasin

Minimalistliku ning elegantse disainiga uus Mitaca m5, mis on kompaktne ning mida on lihtne kasutada.
Signeeritud Bonetto Design poolt, mis on ajalooline Itaalia disaini bränd.
Alumiiniumist lisad rõhutavad masina mustade osade läiget.

Masinal on energiasäästlik standby programm, lisaks millele saab kohvimasinale mälusse programmeerida kolm erinevat kohvikogust, et Teile meelepärane kohv alati hetkega valmiks.

Tähelepanelikkus detailide osas ning espresso kvaliteet Mitaca m5 kohvimasinaga on suurepärane näide illycaffè ning Mitaca koostöö tulemusest.

Täiusliku kohvielamuse kogemiseks on masinal ka tassisoojendaja.