Kohvimasinad kontorisse, koos mugava ja kvaliteetse teenindusega!

Kohvimasina rent

Nivona kohvimasinad Sinu kontorisse. Renditeenuse puhul on meie masinatel fikseeritud kuumakse, mis hoiab ettevõtte ühekordsed kulud kontrolli all.

Täisteenusrent

Täisteenusega jõuavad kohvimasinad kontorisse koos meie kvaliteetse teenindusega. See on klientidele kes hindavad kiirust, lihtsust ja mugavust. Teeme seda selleks, et saaksid kontoris keskenduda sellele, mis on oluline.
Täisteenuse puhul on kõik hinnas - kohvimasinad, paigaldus, koolitus, perioodiline hooldus, igakuine kohvi tarne kontorisse, transport jne.

Üritused

Pakume kohvimasina renditeenust üritustele. Vajadusel koos meiepoolse kohvimeistriga.
Muudame Iespresso tootevalikus oleva kvaliteetse kohviga Teie ürituse meeldejäävaks elamuseks.

Parimad kohvimasinad kontorisse peidavad endas lihtsuse võlu.

Ilus, lihtne ja niivõrd mitmekülgne. Mattmust kohvimasin täidab iga kohviarmastaja unistuse, alates maitsvatest kohvijookidest, lõpetades kaunite piimavahu joonistustega. Nivona tumedavärviline algmudel pakub teile rõõmu pikaks ajaks.

Rendi hind alates 25 EUR + km

Parimad kohvimasinad kontorisse on trendikad.

Mattmust on uus trend. Pole vahet, kas tegemist on autode, küünevärvi või prilliraamidega. Trenditeadlikule kohvijoojale pakub NIVONA viimasepeal mudelit just selles moodsas värvis.
Rendi hind alates 30 EUR + km

Parimad kohvimasinad kontorisse on pilkupüüdvad

Uus välimus ja vaikne töö: NIVONA CafeRomatica 779
Vaikne jahvatussüsteem ja uued esipaneelid:  7. seeria mudelid on rikkaliku funktsioonivalikuga. Cappuccinod ja teised piimakohvid valmivad nupuvajutusega. Lisaks on jahvatussüsteem nii optimeeritud, et see töötab eelkäijatega võrreldes märksa vaiksemalt. Erinevate disainilahendustega esipaneelid annavad kohviautomaatidele silmatorkavalt hea välimuse.

Vaata lähemalt!

Rendi hind alates 45 EUR + km

Parimad kohvimasinad kontorisse on justkui suurepärased muusikaalbumid.

Nivona 8. seeria ümber kujundanud, nagu suurepärane muusikaalbum.  Masinal on uus SPUMATORE DUO plus erakordse piimavahu valmistamiseks ühe nupuvajutusega.

Vaata lähemalt

Rendi hind alates 50 EUR + km

Parimad kohvimasinad kontorisse tulevad vaikse jahvatusega.

Keegi ei oska tuleviku ette ennustada, aga maitseb see igatahes hästi – seda on tunda iga tassi kohviga meie 9. seeria automaadist. Tänu uuele jahvatussüsteemile töötavad need masinad vaiksemalt kui enamik teisi kohviautomaate.  NICR 930 ühendab 9. seeria olemuse värskendava uue välimusega.
Valmista kohvi, cappuccinot või latte macchiatot ühe nupuvajutusega või koguni kaks korraga.

Vaata lähemalt!

Rendi hind alates 65 EUR + km

Parimaid kohvimasinaid kontorisse tunneb ära hea maitse järgi.

Keegi ei oska tuleviku ette ennustada, aga maitseb see igatahes hästi – seda on tunda iga tassi kohviga meie 9. seeria automaadist. Tänu uuele jahvatussüsteemile töötavad need masinad vaiksemalt kui enamik teisi kohviautomaate. Ja kirsiks tordil on uus ning eriti suur 5“ puuteekraan.

Vaata lähemalt!

Rendi hind alates 75 EUR + km

Parimad kohvimasinad kontorisse on suure võimekusega.

NICR 1040 on suurem, kiirem ja uusima tehnoloogiaga varustatud, nagu näiteks innovatiivne Aroma Balance System. See mudel vastab täiuslikult kontori või väikese ettevõtte vajadustele ja nõuetele, kuna sellega saab valmistada kuni 65 tassi kohvi päevas ning salvestada kuni 18 kohvijoogi retsepti.
Uue piimavooliku ja easyclean+ abil saab piimasüsteemi puhastada ühe nupuvajutusega. Koguse funktsioon võimaldab valmistada korraga kohvi kuni 1,9 liitrit.

Vaata lähemalt!

Rendi hind alates 110 EUR + km

Tekkis küsimusi?

Jäta meile oma kontakt ja me võtame sinuga õige pea ühendust.