Kohvimasinad kontorisse

Kvaliteet teie kontoris.  Vending kohvimasinad, keskmise tarbimisega kohvimasinad ja väikesed kohvimasinad kontorisse. Pakume täisteenusrenti, kohvimasina renti, kohviubasid, kohvikapsleid ja palju muud. Nii palju, kui palju on erinevaid inimesi, nii palju on erinevaid maitseid. Iespresso innovatiivsete kohvimasinatega on kohv kontoris nagu kohvikus.

Restoranid ja kohvikud

Autentne Itaalia kohv teie restoranis ja kohvikus. Innovatiivne käpaga kapslitega kohvimasin, täisteenusrent, kohviubade tellimine ja muud teenused. Meie tootevalikus olev käpaga kapslitega kohvimasin on innovatiivne ja mugav. Masin võimaldab kiirelt valmistada jooke kõikidest meie tootevalikus olevatest kapslitest.

Hotellid

Oleme kapslitega kohvimasinate turuliidrid. Mitaca kapslitega kohvimasinatega on võimalik valmistada ka teed. Hotellitubadest võib kaotada tüütud veekeetjad. Masinad on elegantsed, disainitud tuntud Itaalia disainbrändi Bonetto Design poolt. Teame, kui tüütu on hotellipidajal muretseda katkiste kapselmasinate pärast – Mitaca kohvimasinad on valmistatud tugevatest materjalidest, mis tagavad masinate vastupidavuse pikaks ajaks.

Täisteenusrent

Täisteenusrendiga pakume klientidele kõik hinnas teenust. Teenus sisaldab endas kohvimasina renti, hooldust, tooraine tarnet ning 24h kliendituge.

Kohvimasina rent

Kohvimasina renditeenusega on võimalus fikseeritud kuumaksega rentida kohvimasinat kontorisse hoides igakuised kulud kontrolli all. Renditeenusega kaasneb ka meiepoolne masinate hooldusteenus.

Üritused

Pakume kohvimasina renditeenust üritustele. Vajadusel koos meiepoolse kohvimeistriga.
Muudame Iespresso tootevalikus oleva kvaliteetse kohviga Teie ürituse meeldejäävaks elamuseks.

Demo

Meie kogenud müügiesindajad tulevad Teie kontorisse, et kaardistada Teie vajadused. Viime läbi degusteerimisi ning aitame Teil leida parima võimaliku kohvilahenduse.

Tekkis küsimusi?

Võta meiega kindlasti ühendust. Leiame koos Teile parima võimaliku kohvilahenduse!