iespresso

Esileht / Tehnoloogia

Tehnoloogia

Tehnoloogia ja innovatsioon on meie toodete põhitunnusteks

I-Espresso System, Mitaca Professional System ja Mitaca Professional System.L kapslid kasutavad Mitaca poolt patenteeritud süsteemi, mis kasutab kapslite avamiseks vaid vee survet.

Meie espresso masinad kasutavad innovatiivset tehnoloogiat, mis teeb nende kasutamise imelihtsaks ja garanteerib perfektse espresso igal korral.

 


 

KAPSLITE PATENT

Perfektne espresso, patenteeritud süsteem

Kapsel on toodetud uudset ja patenteeritud tehnoloogiat kasutades. Kapsli eelnevalt lõigatud põhja keskosa avaneb, kui kapsli siserõhk on saavutanud piisava taseme ning surve kandub tervele kohvipadjale. Selline lahendus tagab täiusliku, tiheda ja püsivalt kreemise espresso. Seda kapselsüsteemi saab kasutada ainult I-Espresso System (IES), Mitaca Professional süsteemi (MPS) ja Mitaca Professional System.L (MPS.L) masinatel.

 


 

ESPRESSO MASINATE PATENT

Patenteeritud tehnoloogia

Meie seadmed on uurimustele ja kogemustele põhineva tootearenduse ning pikaajaline disainimise kogemuse tulemuseks.

Tehnoloogilised testid võimaldasid Mitacal patenteerida uuenduslik süsteem aastal 2008. Patenteeritud tehnoloogia lihtsustab kapsli sisestamist ning väljastamist pärast kohvi või muu kuuma joogi valmistamist.

Tootmisalased teadmised, pidevad kvaliteedikontrollid tootmisprotsessis ning ülim täpsus igas detailis teevad masinad usaldusväärseteks ja töökindlateks.